Aangepaste openingstijden augustus 2026 – Zomervakantie Gesloten: Donderdag 13 augustus 2026 Vrijdag 14 augustus 2026 Daarnaast is zaterdag 15 augustus 2026 onze laatste openingsdag vóór de vakantie. Vervolgens zijn wij van zondag 16 augustus t/m dinsdag 25 augustus 2026 gesloten. Vanaf woensdag 26 augustus 2026 staan wij weer voor u klaar volgens onze reguliere openingstijden. Bedankt voor uw begrip en wij wensen u een fijne zomer! Team Used Products Leiden

Hama Wireless toetsenbord en muis (QWERTZ)

12,95

Op voorraad in Leiden

  • Altijd
    getest
  • 50+
    winkels
  • Verzending
    € 6,95*
  • Slim &
    duurzaam
  • Sinds
    1997

* Voor 16:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Betaal veilig met:

Productomschrijving
De Hama Wireless toetsenbord- en muisset biedt een draadloze en comfortabele typ- en navigatie-ervaring. Met een QWERTZ-indeling is dit setje ideaal voor Duitstalige gebruikers of mensen die gewend zijn aan deze lay-out. Dankzij de draadloze verbinding geniet je van een opgeruimde werkplek zonder kabels.

Belangrijkste Specificaties:
Type: Draadloos toetsenbord en muis
Toetsenbordindeling: QWERTZ (Duitse indeling)
Verbinding: 2,4 GHz draadloos – stabiele verbinding zonder vertraging
Bereik: Tot 10 meter
Voeding: Werkt op batterijen (AA/AAA, afhankelijk van model)
Muis: Ergonomisch ontwerp met soepele bediening
Compatibiliteit: Windows, Mac, en andere besturingssystemen
Kleur: Zwart

✅ Conditie: Nieuw
✅ Getest & Werkend
✅ Draadloos en compact – ideaal voor kantoor of thuisgebruik

Een fijne set voor draadloos gemak en comfortabel typen. Bestel nu!
Specificaties
Staat
Nieuw
Merk
Hama
Winkelinformatie

JOUW PRODUCT INRUILEN

Het is misschien mogelijk om jouw oude producten om te ruilen voor dit product. Neem contact op met de winkel voor meer info

ADRES- EN CONTACTGEGEVENS

Dit product wordt aangeboden door Used Products Leiden.

Used Products Leiden
Hooigracht 88
2312 KX Leiden

Telefoon: 071-5135785

VERZENDKOSTEN

Pakketten: € 6,95
Brievenbuspost: € 3,95

GARANTIE

Je krijgt altijd garantie op jouw aangeschafte producten. De duur van de garantie verschilt per product. Bij een boormachine van 15 jaar oud zal dat anders zijn dan bij een nieuwere iPhone 11. De garantie staat altijd op de aankoopbon vermeld. Neem contact op met de winkel als je wil weten hoe lang de garantie voor dit product is.

Wanneer het product niet goed functioneert, proberen wij dit eerst te verhelpen. Lukt dit niet? Dan kun je het product ruilen of ontvang je een tegoedbon. Wij geven alleen in uitzonderlijke situaties geld terug.

BETAALMOGELIJKHEDEN

  • Pinnen in de winkel

  • Contant in de winkel

  • Overboeking per bank

  • iDEAL in de webshop

  • Bancontact in de webshop

Altijd
getest
Met
garantie
Sinds
1997