Delock Adapter Mini displayport 1.2 VGA (NIEUW)

€9,95

Op voorraad in Leiden

  • Altijd
    getest
  • 50+
    winkels
  • Verzending
    € 3,95*
  • Slim &
    duurzaam
  • Sinds
    1997

* Voor 16:00 besteld, dezelfde dag verzonden

Betaal veilig met:

Productomschrijving
De Delock Mini DisplayPort 1.2 naar VGA-adapter is een praktische oplossing om een laptop, computer of ander apparaat met een Mini DisplayPort-aansluiting te verbinden met een monitor, beamer of scherm met VGA-aansluiting.

Dankzij het compacte ontwerp is de adapter eenvoudig mee te nemen en ideaal voor gebruik op kantoor, thuis of tijdens presentaties.

Specificaties
•Merk: Delock
•Type: Video-adapter
•Ingang: Mini DisplayPort 1.2 (mannelijk)
•Uitgang: VGA (vrouwelijk)
•Signaalrichting: Mini DisplayPort naar VGA
•Videosignaal: Analoog VGA via conversie
•Toepassing: Monitoren, beamers en beeldschermen
•Installatie: Plug & Play
•Voeding: Via Mini DisplayPort

Staat & levering
•Nieuw en ongebruikt
•Originele verpakking nog gesloten
•Inclusief Delock Mini DisplayPort 1.2 naar VGA-adapter
•Wordt geleverd in de originele verpakking

Let op: Deze adapter werkt van Mini DisplayPort naar VGA en niet andersom. Voor aansluiting op een VGA-scherm is een geschikte VGA-kabel nodig.

De Delock Mini DisplayPort naar VGA-adapter is een handige oplossing om oudere VGA-monitoren en beamers aan te sluiten op apparaten met een Mini DisplayPort-uitgang.

Verkrijgbaar bij Used Products Leiden.
Specificaties
Staat
Nieuw
Winkelinformatie

JOUW PRODUCT INRUILEN

Het is misschien mogelijk om jouw oude producten om te ruilen voor dit product. Neem contact op met de winkel voor meer info

ADRES- EN CONTACTGEGEVENS

Dit product wordt aangeboden door Used Products Leiden.

Used Products Leiden
Hooigracht 88
2312 KX Leiden

Telefoon: 071-5135785

VERZENDKOSTEN

Pakketten: € 6,95
Brievenbuspost: € 3,95

GARANTIE

Je krijgt altijd garantie op jouw aangeschafte producten. De duur van de garantie verschilt per product. Bij een boormachine van 15 jaar oud zal dat anders zijn dan bij een nieuwere iPhone 11. De garantie staat altijd op de aankoopbon vermeld. Neem contact op met de winkel als je wil weten hoe lang de garantie voor dit product is.

Wanneer het product niet goed functioneert, proberen wij dit eerst te verhelpen. Lukt dit niet? Dan kun je het product ruilen of ontvang je een tegoedbon. Wij geven alleen in uitzonderlijke situaties geld terug.

BETAALMOGELIJKHEDEN

  • Pinnen in de winkel

  • Contant in de winkel

  • Overboeking per bank

  • iDEAL in de webshop

  • Bancontact in de webshop

Zelf iets verkopen? Vandaag contant geld voor je product
Altijd
getest
Met
garantie
Sinds
1997